Menu

arrowsmall.png

Historie

logo_historie

„Vítejte ve světě prestižních světových značek v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst v České republice.“


Mode in Arttrend


Firma vznikla na sklonku roku 1989. Sídlo se nachází na západě České republiky - v Mariánských Lázních. Hlavní činností byl vždy nákup a prodej značkového zboží. V roce 2000 firma rozšířila svou působnost v obchodním světě novou pobočkou v Chebu. Postupně se společnost rozrůstala společně s jejím kolektivem.


Od té doby jsme na prodejnách vystřídali kolekce značek volených podle potřeb zákazníků, a vždy tak dokázali aktuálně reagovat na požadavky trhu. V roce 2009 jsme byli odměněni samotnými zákazníky - cenou Sdružení českých spotřebitelů "Spokojený zákazník" pro roky 2009 a 2010. Další zlom nastal v roce 2011, kdy jsme v našem stylovém obchodě na Hlavní třídě 226 zásadně změnili celkový design a přeorientovali se tak na prodej prestižních světových značek.


Módní značky určené pro zákazníka s vlastním stylem, móda vyzdvihující eleganci, modely se smyslem pro detail, společenské obleky, vycházková saka, pohodlné košile i sportovně laděné oblečení – to vše v jediné prodejně ve stylu shop-in-shop v Mariánských Lázních.


Dámy osloví nabízené zboží především svou lehkostí, luxusním vzhledem a kvalitním provedením, zatímco pánové mohou vsadit na osvědčené značky například v kategorii volný čas. Věrni jsme zůstali i našemu jeansovému programu, takže se u nás můžete obléknout přesně podle Vašich představ. Věříme, že výběrem značek oslovíme i mladší generaci.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Loading
  • 1989
  • 2000
  • 2009
  • 2011
  • 2012